Nexo Color

Długopis marki Nexo Color jest dostępny w 6 różnych wariantach kolorystycznych: czarny, czerwony, szary, niebieski, pomarańczowy oraz zielony.

 

Czarny wariant kolorystyczny prezentuje się bardzo elegancko i jest doskonały do codziennego użytku w biurze. Czerwony wariant kolorystyczny dodaje energii i wyróżnia się na tle innych długopisów. Szary wariant kolorystyczny jest subtelny i elegancki, doskonały do bardziej formalnych okazji.

 

Długopis Nexo color ten posiada metalowy korpus oraz jest smukły w swojej formie. Na powierzchni długopisu znajduje się możliwość wykonania graweru, a maksymalne wymiary tego graweru to 45 mm szerokości na 4,5 mm wysokości.

 

W połowie długopisu znajduje się srebrny pierścień, który dodaje eleganckiego wykończenia. Na końcu długopisu Nexo umieszczona jest srebrna skuwka, która pozwala na bezpieczne przechowywanie długopisu w kieszeni czy etui.

Niebieski wariant kolorystyczny jest klasycznym wyborem i doskonale sprawdza się podczas pisania notatek czy listów. Pomarańczowy wariant kolorystyczny dodaje koloru i wesołej atmosfery, sprawiając, że długopis ten jest idealnym wyborem do zastosowań reklamowych czy promocyjnych.

Zielony wariant kolorystyczny kojarzy się z naturą i wiosną, a także ze zdrowiem i ekologią. Dzięki temu może być dobrym wyborem dla firm związanych z branżą ekologiczną czy produktami naturalnymi.

Pobierz Katalog PDF miniaturka

Zapytanie ofertowe