rio solid

Ołówek, gumka V1838

Ołówek, gumka V1838
Ołówek z gumką, naostrzony. Materiał: drewno. Wymiary: 0,7 x 18,6 cm.
Dostępny w wielu wariantach kolorystycznych

czerwony

Ołówek z gumką V1695 Kolor

Ołówek z gumką V1695-
Ołówek z kolorową gumką, naostrzony. Materiał: drewno. Wymiary: ?0,7 x 19 cm. Technika znakowania: tampodruk /T1/. Jeśli masz pytania dotyczące produktu lub zamówienia innego nakładu, skontaktuj się z nami.

Ołówek czarny AP531t

Ołówek czarny AP531t

Ołówek reklamowy to bardzo ciekawy i niezwykle oryginalny gadżet reklamowy. Jego siła tkwi w prostocie i funkcjonalności. Ołówek to narzędzie, które jest podstawowym elementem wyposażenia praktycznie każdej firmy. To oczywiste więc, że ołówek świetnie sprawdzi się w roli reklamy. Drewniane ołówki reklamowe AP531t nie należą jednak do zwykłych ołówków. Ten nietuzinkowy gadżet reklamowy w całości jest koloru czarnego, a jego funkcjonalność uzupełnia gumka do wycierania, również w kolorze czarnym.

Drewniane ołówki reklamowe AP531t

Drewniane ołówki reklamowe AP531t idealnie skomponują się z ciekawą, firmową grafiką czy logotypem. Czarne tło, wspaniale uwydatni nadruk, a smukła linia ołówka, będzie bardzo wygodna w użytkowaniu. Ołówki reklamowe AP531t są bardzo eleganckie i designerskie. Ich niecodzienna kolorystyka dodaje im pazura, natomiast tradycyjna funkcjonalność sprawia, że jest to wręcz niezbędny element wyposażenia biura. Drewniane ołówki reklamowe AP531t można wykorzystać do wyposażenia firmy, ale z powodzeniem mogą one być również miłym upominkiem dla stałych lub potencjalnych klientów.

ATENEO. Ołówek 91736

ATENEO. Ołówek 91736
Ołówek grafitowy z gumką (nienaostrzony). o7 x 190 mm

AP532t

Drewniane ołówki reklamowe AP532t to bardzo oryginalny i funkcjonalny gadżet reklamowy. Ołówek AP532t jest smukły, elegancki i poręczny. Ołówki reklamowe AP532t są całe czarne, zatemperowane, gotowe do użycia. Ich cechą charakterystyczną jest właśnie kolor – ołówek w całości jest czarny, co sprawia, że wygląda elegancko i bardzo nowocześnie. Drewniane ołówki AP532t posiadają dwa obszerne pola zadruku, ich wymiary to 50×5mm, 65×12mm.

Drewniane ołówki reklamowe AP532t

Ołówki reklamowe AP532t to nietypowy gadżet, jego unikatowość czyni go niezapomnianym. Doskonale sprawdzi się on jako upominek dla stałych klientów firmy, ale także jako ciekawy gadżet promujący firmę na targach branżowych. Zamawiając gadżety reklamowe, liczymy, że będą one skutecznie promować naszą firmę i wywoływać pozytywne skojarzenia. Ołówek drewniany AP532t po odpowiednim zaprojektowaniu nadruku może stać się doskonałym nośnikiem reklamy. Jego niecodzienny design zwróci uwagę potencjalnych klientów, a prosta funkcjonalność sprawi, że z przyjemnością będą oni z niego korzystać.

MO9485

Długopis ekologiczny Wymiary: Ø1,3 x 14 cm
Wciskany długopis z korpusem z bambusa oraz elementami z ABS. Niebieski tusz.

Winner Classic Chrom

Długopis automatyczny, wciskany. Tworzywo pełne, gładnia polerowana powierzchnia. Łęcznik chromowany. Wkład niebieski Jumbo.

Ergo Touch

Producent: PromoPen

Mooi Touch

Producent: PromoPen

V3459

Producent: PromoPen

V1659

Producent: PromoPen

Rio BL – MO 8747

Producent: Annual Catalogue

V1662

Producent: PromoPen

MultiPen – MO 8812

Producent: Annual Catalogue

P327.10

Producent: PromoPen

Rio Touch MO 8152

Producent: PromoPen

V3245 – Lack

Lotus

Cosmo

Długopis metalowy Cosmo to elegancki i stylowy przybornik do pisania, który z pewnością przyciągnie uwagę wielu miłośników piśmiennictwa.

Wykonany z wytrzymałego metalu, gwarantuje trwałość i długotrwałe użytkowanie. Korpus długopisu jest klasyczny, lekko spłaszczony na końcach, co zapewnia pewny chwyt i wygodne pisanie. Korpus długopisu ma klasyczny kształt, lekko spłaszczony na końcach, co zapewnia pewny chwyt i wygodę pisania. Cały długopis jest pokryty metalicznym wykończeniem, co dodaje mu elegancji i podkreśla jego jakość.

Cosmo jest wyposażony w precyzyjny mechanizm klikowy, który umożliwia łatwe wysuwanie i wsuwanie wkładu. Wkład o grubości 0,7mm zapewnia gładkie i równomierne pisanie bez smug czy zacieków.


Metalowy długopis Cosmo jest dostępny w wielu aż 16 kolorach, w tym:

 • Biały
 • Bordowy
 • Ciemno zielony
 • Czerwony
 • Granatowy
 • Jasno niebieski
 • Niebieski
 • Pomarańczowy
 • Srebrny
 • Szary
 • Turkusowy
 • Złoty
 • Żółty
 • Zielony
 • Czarny

Można go spersonalizować poprzez wygrawerowanie imienia, inicjałów lub nazwy, logo Firmy co czyni go idealnym prezentem na specjalne okazje oraz niezawodnym nośnikiem reklamy.

Podsumowując, długopis metalowy Cosmo to stylowy, trwały i wygodny przybornik do pisania, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi piśmiennictwa.